realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Zachodnio-pomorskie

Hale namiotowe - Województwo Zachodniopomorskie

Ceny wynajmu magazynów nie należą do szczególnie niskich. Wręcz przeciwnie – z roku na rok stopniowo rosną. Hale namiotowe stanowią tu bardzo dobrą alternatywę, w szczególności na terenie województwa zachodniopomorskiego. Miasta tego regionu rozwijają się bardzo szybko, a rosnąca liczba przedsiębiorstw sprawia, że już i tak niełatwa kwestia wynajmu staje się jeszcze trudniejsza. Dzięki halom namiotowym nie musimy się już o to martwić – są one nawet do czterech razy tańsze, niż tradycyjne budownictwo. A to nie koniec ich zalet.

Dlaczego warto sięgnąć po hale namiotowe?

Hale tego typu to nie tylko oszczędności. Odznaczają się one bowiem niewątpliwą wszechstronnością pełnionych funkcji. Odpowiednio dostosowany namiot posłuży nam jako magazyn, garaż, hala produkcyjna, a nawet zwykły przenośny obiekt do celów promocyjnych. Wystarczy jedynie złożyć namiot i przewieźć go w nowe miejsce. Firmy, które często poruszają się po województwie zachodniopomorskim, z pewnością docenią tą ogromną zaletę hal namiotowych.

Nasze hale magazynowe to także gwarancja wytrzymałości, dzięki której zamówiony namiot będzie służyć klientowi nawet przez dziesięć lat. Hale namiotowe mogą pozostać rozłożone przez cały rok, dzięki swojej specjalnie zaprojektowanej konstrukcji. Sprzęt i towar w nich przechowywany chroni wysokiej jakości plandeka PVC, zaś strukturę podtrzymuje aluminiowy szkielet. Podwójna warstwa materiału zapobiega przedostawaniu się wilgoci do wnętrza hali, a na życzenie klienta możliwe jest zastosowanie dodatkowych umocnień.

Usługi najwyższej jakości już od ponad dziesięciu lat

POLHAL świadczy usługi związane z halami namiotowymi już od ponad dziesięciu lat. Nasi eksperci obsługują każdego klienta indywidualnie, służąc radą zarówno podczas projektowania, jak i doboru dodatkowych opcji. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy poradzisz sobie z rozłożeniem hali, nasi pracownicy służą pomocą także i w tej kwestii.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby prywatne z Zachodniopomorskiego i okolic do skorzystania z naszych hal namiotowych. Oferujemy nie tylko wysoką jakość usług, ale także atrakcyjne ceny.


Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Białogard
10.0m x 15.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Świnoujście
10.0m x 20.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Barlinek
10.0m x 15.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Ładzin
10.0m x 20.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH