realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Wielkopolskie

Hale namiotowe - Poznań - Wielkopolskie

Jakość, trwałość i funkcjonalność – takie cechy powinny charakteryzować nowoczesne obiekty typu hale namiotowe. Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów w zakresie zastosowania tego rodzaju instalacji, konieczne jest spełnienie kilku kluczowych warunków. Podstawowym jest doświadczenie, dzięki któremu można optymalnie dostosować warunki techniczno-materiałowe do indywidualnych cech każdego zamówienia. Pamięta też o tym nasza firma, już od ponad dziesięciu lat wykonując kompleksowe zlecenia dla klientów z całej Polski. Nasze hale magazynowe docenili już klienci z wielu miast, takich jak Poznań, Warszawa czy Kraków.

Najlepszy wybór dla Twojego przedsięwzięcia

Poznań to doskonałe miejsce do inwestowania - jest dynamicznym miastem z siedzibą wielu międzynarodowych firm. Nie każdy może pozwolić sobie na wynajem kosztownych magazynów do składowania sprzętu czy towaru. Rozwiązaniem są wówczas hale magazynowe.Niemal czterokrotnie tańsze od zwykłych hal wynajmowanych, pozwolą Ci one na zaoszczędzenie cennych funduszy. Nawet wtedy, gdy działasz na terenie całej Wielkopolski – hale namiotowe można bez problemu złożyć i przenieść w inne miejsce.

Warto stawiać na najwyższą jakość i gwarancję niezawodności, dlatego z usług naszej firmy korzysta coraz szersze grono zadowolonych klientów. Nasze hale magazynowe są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego możesz nam zaufać i wybrać nasze realizacje Solidna aluminiowa konstrukcja i mocna plandeka PVC sprawią, że nawet wtedy, gdy cały Poznań zasypie śnieg, nasze hale namiotowe nie zawalą się pod jego ciężarem. Dodatkowe warstwy ochronne dają jednocześnie gwarancję, że do wnętrza hali nie przedostanie się wilgoć.

Gwarancja najwyższej jakości

POLHAL od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na krajowym rynku producentów hal namiotowych – z sukcesem buduje swoją pozycję w różnych regionach. Jednym z obszarów naszego działania jest Poznań i województwo wielkopolskie.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami firmowymi, instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi.

W każdym przypadku oferujemy kompleksową obsługę – począwszy od projektu, poprzez produkcję i instalację zamówionego obiektu.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą w dostosowaniu hali do Twoich potrzeb, uwzględniając przy tym teren, na którym namiot ma stanąć oraz funkcję hali.

Indywidualne podejście do każdego Klienta przekłada się na dynamiczny rozwój firmy, a co za tym idzie – także rosnące doświadczenie, dzięki któremu kolejne usługi i produkty oferowane przez POLHAL zyskują na jakości i konkurencyjności.

Firma produkuje hale o konstrukcji stalowej i aluminiowej, które sprawdzają się nie tylko w roli magazynów, ale również obiektów gastronomicznych, wystawowych, sportowych, czy też warsztatów. Są to namioty z kategorii: przemysłowych i magazynowych.

Niezależnie od rodzaju zamówienia i jego cech szczegółowych – POLHAL – jako bezpośredni producent oferuje atrakcyjne, niskie ceny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielkopolski do skorzystania z naszych usług i przekonania się, jak opłacalne i funkcjonalne są hale magazynowe.Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Kórnik
13.0m x 20.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Koluszki
10.0m x 15.0m x 3.5m
Materiał PVC (plandeka)
Nowogrodziec
15.0m x 30.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Runowo
10.0m x 20.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Runowo
13.0m x 35.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH