realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Śląskie

Hale namiotowe Śląsk

Województwo śląskie jest jednym z najbardziej uprzemysłowionych regionów naszego kraju. Każdego roku, na rynek wkraczają tu kolejne przedsiębiorstwa, nierzadko dysponujące niewielkim budżetem na start. A jeśli nasza działalność wymaga od nas posiadania własnego magazynu lub hali produkcyjnej, ograniczone środki pieniężne mogą stworzyć problemy przy szukaniu obiektu na wynajem. Idealnym wyjściem dla przedsiębiorców i osób prywatnych ze Śląska są tu hale namiotowe, projektowane i produkowane przez naszych specjalistów. Już od ponad dziesięciu lat pomagamy klientom z całej Polski, dostarczając hale najwyższej jakości.

Jakie korzyści płyną z korzystania z hal namiotowych?

Przede wszystkim, oszczędności. Koszty wynajmu obiektu nie są niskie, z kolei hala namiotowa wyniesie nas nawet cztery razy mniej. Nie ma też konieczności kupowania nowej, kiedy będziemy chcieli przenieść nasz magazyn – halę namiotową można po prostu złożyć i przewieźć w nowe miejsce. Dzięki temu, namioty te są też idealnym rozwiązaniem, jeśli szukamy sposobu na promowanie naszej firmy. Zawiezione na wszelakie eventy, z powodzeniem posłużą Ci one jako stoiska promocyjne.

Kolejną kwestią, która czyni nasze hale magazynowe najlepszymi na terenie Śląska, jest ich wytrzymałość. W produkcji namiotów wykorzystujemy stal i plandeki PVC najwyższej jakości, na życzenie klienta stosując też dodatkowe umocnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, hala może służyć nawet przez dziesięć lat, jeśli jest właściwie eksploatowana. Specjalnie zaprojektowana struktura nie zarwie się też pod ciężarem grubych warstw śniegu.

Hale namiotowe mogą nam posłużyć nie tylko jako magazyny i obiekty promocyjne, ale także hale produkcyjne, myjnie, garaże, centra logistyczne lub sortownie. Nasi specjaliści pomogą Ci dostosować zamawianą halę do pełnienia odpowiednich funkcji. Projektując namiot, możemy nawet zamówić widniejące na nich logo naszej firmy, dodatkowo ułatwiające promowanie działalności.

Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny

Jako specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem wiemy, jakie wyzwania stawia przed nami rynek. Nasi wykwalifikowani specjaliści do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, współpracując z klientem już od samego początku. Pomagamy dobrać halę pod wyznaczony teren, projektując ją wspólnie z zamawiającym w taki sposób, aby spełniała ona wszystkie oczekiwania. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, zależne od złożoności projektu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Śląska do przekonania się, jak wiele korzyści i oszczędności niosą ze sobą hale namiotowe!


Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Sosnowiec
10.0m x 10.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Żywiec
13.0m x 30.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH