realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Opolskie

Hale namiotowe - Opole - woj. Opolskie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji rozwiązań do magazynowania. Działamy na terenie całej Polski - zarówno Opole, jak i Wrocław czy Warszawa mogą liczyć na naszą pomoc. Naszą specjalnością są hale namiotowe - rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej producentów i przedsiębiorców. Ich innowacyjność polega na stosunkowo niskim koszcie montażu i eksploatacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Największe zalety hal namiotowych

Hale namiotowe są rozwiązaniem stosowanym na całym świecie, a coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na nie ze względu na wygodę i niski koszt. Nietrudno jest się temu dziwić – wynajem budynku jest bardzo drogi, nie mówiąc o budownictwie. Z tego też powodu, wiele osób, zarówno prywatnych, jak i właściciele firm z Opola i innych dużych miast, wybiera właśnie hale namiotowe.

Zależnie od naszych potrzeb, takie hale mogą być wykorzystywane jako przenośne, tymczasowe rozwiązanie, na przykład w celu marketingowym lub sprzedażowym, albo jako całoroczne magazyny tudzież hale produkcyjne. W produkcji naszych namiotów wykorzystujemy materiały, które są zarówno trwałe, jak i niedrogie. Konstrukcję podtrzymuje wysokiej jakości stal, zaś plandeka wykonana jest z materiału PCV. Dzięki temu rozwiązaniu, struktura hali jest szczelna i wytrzymała, zaś my nie musimy obawiać się, że przez trudne warunki pogodowe nasz towar i sprzęt zostanie zniszczony.

Nasze hale mogą być w pełni dostosowane do potrzeb klienta także pod kątem estetycznym. Inny kolor? Logo firmy? Dwuskrzydłowe wejście? Żaden problem – nasi specjaliści pomogą Państwu w zaprojektowaniu idealnej hali.

Lata doświadczenia, wysoka jakość

Już od ponad dziesięciu lat, POLHAL świadczy usługi związane z halami namiotowymi na terenie Opola i okolic. Do tej pory, zaufało nam mnóstwo zadowolonych klientów z całej Polski. Na Państwa życzenie produkujemy i instalujemy wysokiej jakości hale namiotowe, a także doradzamy w kwestiach wyboru i rozstawienia.

Nasze hale namiotowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako rozwiązanie do magazynowania produktów lub maszyn. Jednocześnie dzięki swojej innowacyjnej budowie będą także doskonałą propozycją dla firm zainteresowanych wystawami i promocją swoich produktów. System składania oraz stosunkowo łatwy transport pozwalają wykorzystać hale namiotowe również podczas wystaw czy festynów - w ten sposób możesz wykorzystać nasze hale na wiele sposobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy szukają niedrogiej, a zarazem skutecznej alternatywy dla tradycyjnych hal. Prowadzenie działalności wcale nie musi się wiązać z drogim wynajmem budynku!


Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Niemodlin
10.0m x 15.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH