realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Mazowieckie

Hale namiotowe - Warszawa - Mazowieckie

Ponad dziesięć lat doświadczenia, stale i dynamicznie rozwijana oferta produktowo-usługowa, dziesiątki zadowolonych klientów – to wizytówka POLHAL – firmy produkującej hale namiotowe, magazynowe i przemysłowe.

Jesteśmy obecni na wielu rynkach lokalnych, w tym m.in. na mazowieckim. Warszawa i okolice to dla naszej firmy, podobnie jak dla wielu innych – miejsce szczególne. Liczba inwestycji przekłada się tu na szczególną różnorodność oferty.

Taką też proponujemy, zarówno inwestorom firmowym, instytucjonalnym, jak i indywidualnym. Proponujemy hale namiotowe optymalnie dostosowane do celów przemysłowych, handlowych, czy wystawienniczych. Nasze obiekty sprawdzają się również w gastronomii i obsłudze imprez sportowych.

Wszystko zależy tu od odpowiedniego dostosowania hali namiotowej do naszych potrzeb. Nasi specjaliści doradzą Ci, w jaki sposób może stać się ona centrum logistycznym lub halą produkcyjną. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Praktyczne i oszczędne

Gdzie najlepiej rozpocząć nową inwestycję? Odpowiedź jest prosta: Warszawa i okolice to doskonała lokalizacja. Stolica jest miejscem, w którym dynamicznie rozwija się wiele firm - zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Problemem może być jedynie koszt wynajmu powierzchni magazynowych. Z pomogą przychodzą wówczas nasze hale magazynowe. To atrakcyjny cenowo, a jednocześnie bezpieczny sposób przechowywania sprzętu, maszyn i towaru oraz rozwiązanie, które pozwoli na szybkie i efektywne rozpoczęcie produkcji.

Oferta POLHAL wyróżnia się kompleksowością i co za tym idzie również atrakcyjnymi cenami. W połączeniu z ogólnie niższymi kosztami, w porównaniu z halami tradycyjnymi, czyni to nasze hale namiotowe najlepszymi na terenie Warszawy i jej okolic. Decydując się na hale tego typu dla swojej firmy, klient może nawet zaoszczędzić cztery razy więcej pieniędzy.

Hale magazynowe, jeśli są należycie eksploatowane, mogą pozostać w użytku nawet dziesięć lat, co dla rozwijających się przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego stanowi kolejną dobrą wiadomość. Dzięki tak długiej żywotności, możemy skupić się na przeznaczaniu funduszy na rozwój naszej działalności. Nie musimy się też obawiać, że hala zostanie uszkodzona w wyniku niesprzyjających warunków pogodowych. Dodatkowe warstwy wysokiej jakości materiału oraz spadzisty kształt uchronią ją przed zarwaniem się pod grubą warstwą śniegu oraz przedostawaniem się wilgoci.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy w stanie je zaproponować dzięki obsłudze każdego zamówienia od fazy doradztwa, projektu, poprzez jego realizację.

Profesjonalny zespół projektantów, techników i innych specjalistów, doświadczenie, innowacyjność i stosowanie najwyższej jakości materiałów to nasza „recepta” na sukces rynkowy, czyli zadowolenie klientów.

Każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualnie, dzięki czemu zyskuje nie tylko Klient, ale również my – zdobywając doświadczenie przy realizacji zróżnicowanych projektów.

Jakość, funkcjonalność i trwałość – poparte bogatym portfolio, które nadal intensywnie poszerzamy – to propozycja POLHAL dla wszystkich podmiotów zainteresowanych wykorzystaniem hal magazynowych na terenie Warszawy lub jej okolic.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię doradztwo, projekt, produkcja, czy wykonawstwo całościowe – jesteśmy do Twojej dyspozycji!Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Warszawa
10.0m x 20.0m x 4.5m
Materiał PVC (plandeka)
Warszawa
10.0m x 20.0m x 4.5m
Materiał PVC (plandeka)
Halinów
10.0m x 20.0m x 3.5m
Materiał PVC (plandeka)
Magdalenka
5.0m x 5.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Różan
10.0m x 25.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Radom
15.0m x 30.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Mińsk Mazowiecki
5.0m x 10.0m x 2.2m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH