realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Małopolskie

Hale namiotowe - Kraków - Małopolskie

Jesteśmy krajowym producentem obiektów typu hale namiotowe. Kraków i województwo małopolskie to jedne z najważniejszych miejsc na „mapie” naszej działalności. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnym oczekiwaniom naszych klientów.

Dostosowujemy najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały do każdego zamówienia. Realizujemy projekty zarówno dla klientów firmowych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Najlepszy wybór dla krakowskich przedsiębiorstw!

Jeśli szukasz nowej lokalizacji dla rozwoju Twojej firmy, Kraków będzie najlepszym wyborem. To miasto o wieloletniej tradycji, a jednocześnie dużej otwartości na nowe inwestycje. Wszystko to sprawia, że wiele firm stawia na Kraków i tu właśnie lokuje swoje siedziby lub magazyny. Jeśli chcesz do nich dołączyć, wybierz hale magazynowe. To alternatywa dla kosztownej budowy magazynów i szybki sposób na zagospodarowanie przestrzeni. Nasze hale magazynowe możesz wykorzystać również jako element wystawienniczy.

Kolejnym atutem hal magazynowych jest ogromna łatwość w ich przenoszeniu, dzięki której bardzo szybko i sprawnie przewieziemy namiot do innego rejonu Małopolski. Wystarczy go bowiem złożyć i przenieść do ciężarówki. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musimy za każdym razem kupować nowej hali. Atut ten docenią też ci, którzy często promują swoje przedsiębiorstwo na różnych zlotach.

Nie musimy też przeszukiwać całego Krakowa w poszukiwaniu firm budowlanych lub budynków na wynajem oraz odpowiedniego terenu, na którym miałyby stanąć nasze hale magazynowe. Nasi specjaliści świadczą bowiem usługi nie tylko produkcyjne i doradcze, ale też instalacyjne. Same hale namiotowe są niemal cztery razy tańsze od tradycyjnych, co czyni je najlepszą opcją dla prężnych przedsiębiorstw z Małopolski.

Wysoka skuteczność, wieloletnie doświadczenie

POLHAL to ponad dziesięć lat doświadczenia na rynku krajowym. W tym czasie udało się nam zbudować silną pozycję w branży. Dzięki aktywnemu podejściu do działalności możemy zaproponować najnowocześniejsze i jednocześnie sprawdzone, solidne rozwiązania, niezależnie od charakteru zamówień.

Oferujemy kompleksowe usługi. POLHAL jest producentem hal namiotowych. Proponujemy również projektowanie i realizację wszelkich prac instalacyjnych.

Nasze hale namiotowe z powodzeniem „obsługują” zarówno branżę przemysłową, handlową, jak i wystawienniczą. Coraz większym powodzeniem cieszą się również hale sportowe.

Wykonujemy hale o konstrukcji stalowej oraz hale bazujące na konstrukcji aluminiowej . Ich solidna, nowoczesna budowa nie oprze się działaniu trudnych warunków pogodowych i nie przepuści wilgoci. Nasze hale namiotowe są obecnie najsolidniejszymi, jakie można znaleźć na terenie Krakowa. Odpowiednia ich eksploatacja pozwoli nam na korzystanie z nich nawet przez dziesięć lat, bez zauważalnych śladów zużycia.

Nasze hale charakteryzują się zaawansowaną funkcjonalnością, trwałością i odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Stawiamy nie tylko na jakość techniczną, ale również estetyczną projektowanych i produkowanych obiektów.

Jeśli nie jesteś pewien jakiej hali potrzebujesz i jaka okaże się optymalna do realizowania Twoich celów biznesowych – proponujemy profesjonalne doradztwo.


Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Porębce
6.0m x 10.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Niepołomice
10.0m x 10.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Łużna
6.0m x 10.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Kraków
9.0m x 10.0m x 3.5m
Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Kraków
10.0m x 10.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Tarnów
8.0m x 10.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Kraków
6.0m x 10.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Nowy Sącz
5.0m x 15.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH