realizacje

Hale namiotowe - realizacje w Dolnośląskie

Hale namiotowe - Wrocław - Dolnośląskie

POLHAL od ponad dziesięciu lat działa na rynku producentów hal i namiotów halowych. Z powodzeniem zdobywamy rynki regionalne. Oferujemy nie tylko produkcję, ale również profesjonalne doradztwo i projektowanie różnych obiektów typu hale namiotowe.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do klientów z województwa dolnośląskiego. Wrocław jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich metropolii – zauważamy rosnące zainteresowanie naszymi usługami ze strony klientów z Dolnego Śląska – zarówno firmowych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzięki sporemu doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu, doświadczonemu zespołowi fachowców i najwyższej jakości stosowanych technologii i materiałów jesteśmy w stanie sprostać wszelkiego rodzaju zamówieniom.

Wykonujemy projekty i produkujemy m.in. hale namiotowe o konstrukcji stalowej i aluminiowej – dostosowując detale do warunków każdego zamówienia.

Hale namiotowe są obecnie szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, ale nie tylko. Wystarczy, że wspomnimy o halach i namiotach wystawienniczych, gastronomicznych, czy sportowych. Niemniej skuteczne są też nasze magazyny. Jeśli planujemy składowanie lub produkcję towaru we Wrocławiu lub jego okolicach, wysokiej jakości hale magazynowe będą tu idealnym wyborem, po dostosowaniu ich do planowanych przez nas działalności.

Najlepsze hale namiotowe na Dolnym Śląsku!

Wrocław i okolice to doskonała lokalizacja zarówno dla powstających, jak i rozwijających się firm. Jeśli interesuje Cię możliwość wygodnego i jednocześnie atrakcyjnego cenowo przechowywania materiałów czy maszyn, nasze hale magazynowe będą najlepszym rozwiązaniem. Produkujemy innowacyjne hale pozwalające na magazynowanie i przechowywanie, a dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie umożliwiamy dopasowanie naszych produktów do wymagań klientów. Wszystko to sprawia, że hale magazynowe naszej produkcji są najchętniej wybierane.

Ze względu na rozwój przemysłu, województwo dolnośląskie staje się miejscem, w którym zainteresowanie halami namiotowymi ciągle rośnie. Są one kilkukrotnie tańsze od tradycyjnych budowli, odporne na kapryśną pogodę i wszechstronne. Garaże, myjnie, centra logistyczne – to tylko mały wycinek tego, do czego posłużyć nam może hala namiotowa. Dodatkową ich zaletą jest przenośność – namiot możemy złożyć i przewieźć w inne miejsce, bez konieczności budowania nowej hali. Czyni to hale namiotowe rozwiązaniem zarówno długo- jak i krótkofalowym.

Oferujemy kompleksowe usługi i rozbudowany katalog produktów. Stawiamy na jakość wykonania i trwałość efektu końcowego, dzięki czemu zdobywamy zaufanie kolejnych klientów. Nasze hale namiotowe bez trudu sprostają wymogom każdego mieszkańca Wrocławia. Nie ma dla nas znaczenia, czy zleceniodawcą jest firma, czy osoba prywatna – każdy z naszych klientów zasługuje na najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Jeśli chcesz do nich dołączyć – skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania w celu realizacji Twojego zamówienia, zgodnie z wszystkimi wytycznymi i oczekiwaniami.

Doradzamy. Projektujemy. Produkujemy. I tak już od wielu lat, wypełnionych nabywanym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe.


Miasto
Wymiary szerokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Wrocław
10.0m x 15.0m x 2.5m
Materiał PVC (plandeka)
Wrocław
10.0m x 15.0m x 3.0m
Materiał PVC (plandeka)
Psary
8.50m x 40.0m x 3.7m
Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Jawor
20.0m x 300.0m x 4.0m
Materiał PVC (plandeka)
Brzeg Dolny
8.0m x 12.0m x 2.7m
Materiał PVC (plandeka)
Powrót do mapy


HALE | CAŁOROCZNE | NAMIOTOWE | PRZEMYSŁOWE | MAGAZYNOWE
PRODUCENT HAL | NAMIOTÓW HALOWYCH | MAGAZYNOWYCH