producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Poznań - Wielkopolskie

Jakość, trwałość i funkcjonalność – takie cechy powinny charakteryzować nowoczesne obiekty typu hale namiotowe. Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów w zakresie zastosowania tego rodzaju instalacji, konieczne jest spełnienie kilku kluczowych warunków. Podstawowym jest doświadczenie, dzięki któremu można optymalnie dostosować warunki techniczno-materiałowe do indywidualnych cech każdego zamówienia.

Poznań to doskonałe miejsce do inwestowania - jest dynamicznym miastem z siedzibą wielu międzynarodowych firm. Nie każdy może pozwolić sobie na wynajem kosztownych magazynów do składowania sprzętu czy towaru. Rozwiązaniem są wówczas hale magazynowe. Warto stawiać na najwyższą jakość i gwarancję niezawodności, dlatego z usług naszej firmy korzysta coraz szersze grono zadowolonych klientów. Nasze hale magazynowe są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego możesz nam zaufać i wybrać nasze realizacje.

POLHAL od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na krajowym rynku producentów hal namiotowych – z sukcesem buduje swoją pozycję w różnych regionach. Jednym z obszarów naszego działania jest Poznań i województwo wielkopolskie.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami firmowymi, instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi.

W każdym przypadku oferujemy kompleksową obsługę – począwszy od projektu, poprzez produkcję i instalację zamówionego obiektu.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo.

Indywidualne podejście do każdego Klienta przekłada się na dynamiczny rozwój firmy, a co za tym idzie – także rosnące doświadczenie, dzięki któremu kolejne usługi i produkty oferowane przez POLHAL zyskują na jakości i konkurencyjności.

Firma produkuje hale o konstrukcji stalowej i aluminiowej, które sprawdzają się nie tylko w roli magazynów, ale również obiektów gastronomicznych, wystawowych, sportowych, czy też warsztatów. Są to namioty z kategorii: przemysłowych i magazynowych.

Niezależnie od rodzaju zamówienia i jego cech szczegółowych – POLHAL – jako bezpośredni producent oferuje atrakcyjne, niskie ceny.

Realizacje woj. Wielkopolskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Kórnik 13.0m x 20.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Koluszki 10.0m x 15.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
Nowogrodziec 15.0m x 30.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Runowo 10.0m x 20.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Runowo 13.0m x 35.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)

 

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.