producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Poznań - Wielkopolskie

Jakość, trwałość i funkcjonalność – takie cechy powinny charakteryzować nowoczesne obiekty typu hale namiotowe. Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów w zakresie zastosowania tego rodzaju instalacji, konieczne jest spełnienie kilku kluczowych warunków. Podstawowym jest doświadczenie, dzięki któremu można optymalnie dostosować warunki techniczno-materiałowe do indywidualnych cech każdego zamówienia. Pamięta też o tym nasza firma, już od ponad dziesięciu lat wykonując kompleksowe zlecenia dla klientów z całej Polski. Nasze hale magazynowe docenili już klienci z wielu miast, takich jak Poznań, Warszawa czy Kraków.

Najlepszy wybór dla Twojego przedsięwzięcia

Poznań to doskonałe miejsce do inwestowania - jest dynamicznym miastem z siedzibą wielu międzynarodowych firm. Nie każdy może pozwolić sobie na wynajem kosztownych magazynów do składowania sprzętu czy towaru. Rozwiązaniem są wówczas hale magazynowe.Niemal czterokrotnie tańsze od zwykłych hal wynajmowanych, pozwolą Ci one na zaoszczędzenie cennych funduszy. Nawet wtedy, gdy działasz na terenie całej Wielkopolski – hale namiotowe można bez problemu złożyć i przenieść w inne miejsce.

Warto stawiać na najwyższą jakość i gwarancję niezawodności, dlatego z usług naszej firmy korzysta coraz szersze grono zadowolonych klientów. Nasze hale magazynowe są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego możesz nam zaufać i wybrać nasze realizacje Solidna aluminiowa konstrukcja i mocna plandeka PVC sprawią, że nawet wtedy, gdy cały Poznań zasypie śnieg, nasze hale namiotowe nie zawalą się pod jego ciężarem. Dodatkowe warstwy ochronne dają jednocześnie gwarancję, że do wnętrza hali nie przedostanie się wilgoć.

Gwarancja najwyższej jakości

POLHAL od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na krajowym rynku producentów hal namiotowych – z sukcesem buduje swoją pozycję w różnych regionach. Jednym z obszarów naszego działania jest Poznań i województwo wielkopolskie.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami firmowymi, instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi.

W każdym przypadku oferujemy kompleksową obsługę – począwszy od projektu, poprzez produkcję i instalację zamówionego obiektu.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą w dostosowaniu hali do Twoich potrzeb, uwzględniając przy tym teren, na którym namiot ma stanąć oraz funkcję hali.

Indywidualne podejście do każdego Klienta przekłada się na dynamiczny rozwój firmy, a co za tym idzie – także rosnące doświadczenie, dzięki któremu kolejne usługi i produkty oferowane przez POLHAL zyskują na jakości i konkurencyjności.

Firma produkuje hale o konstrukcji stalowej i aluminiowej, które sprawdzają się nie tylko w roli magazynów, ale również obiektów gastronomicznych, wystawowych, sportowych, czy też warsztatów. Są to namioty z kategorii: przemysłowych i magazynowych.

Niezależnie od rodzaju zamówienia i jego cech szczegółowych – POLHAL – jako bezpośredni producent oferuje atrakcyjne, niskie ceny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielkopolski do skorzystania z naszych usług i przekonania się, jak opłacalne i funkcjonalne są hale magazynowe.

Realizacje woj. Wielkopolskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Kórnik 13.0m x 20.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Koluszki 10.0m x 15.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
Nowogrodziec 15.0m x 30.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Runowo 10.0m x 20.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Runowo 13.0m x 35.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)

 

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 743 07 28

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.