producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Kielce - woj. Świętokrzyskie

Kielce i okolice to tereny, na których coraz więcej firm decyduje się inwestować. Doskonałe warunki zarówno dla powstających działalności, jak i dalszego rozwoju sprawiają, że wynajem hal magazynowych staje się coraz droższy. By uniknąć takich wydatków, możesz postawić na hale magazynowe. Jako firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, zajmujemy się kompleksową obsługą zamówień z całej Polski. Projektujemy na zamówienie, tworzymy i dostarczamy, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmiemy się też rozłożeniem hali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto postawić na hale namiotowe?

Ich innowacyjna budowa sprawia, że hale namiotowe są stosunkowo proste w montażu, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia spowodowane przez czynniki atmosferyczne lub włamania. Jest to możliwe dzięki niezwykle wytrzymałym, a do tego tanim w produkcji, materiałom. Namioty wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiału PVC, zaś całość konstrukcji podtrzymują solidne elementy stalowe.

Hale namiotowe charakteryzują się też przenośnością. Jeśli chcemy przenieść nasz namiot z, dla przykładu, Kielc do innej części województwa świętokrzyskiego, całość można po prostu złożyć i przetransportować ciężarówką w inne miejsce.

Niska cena, wysoka jakość

Oferujemy profesjonalne hale w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz magazynować swoje produkty lub przechowywać maszyny w bezpieczny sposób. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działającą na terenie całej Polski (między innymi Kielce). Z naszych usług korzystają zarówno wielkie firmy, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Tworzymy hale magazynowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Kompleksowe działania sprawiają, że na każdym etapie powstawania hal jesteśmy w stanie służyć naszą pomocą, by spełniały one wszystkie wymagania klientów. Gorąco zachęcamy mieszkańców Kielc i innych miast do przekonania się samemu, jak skuteczne, wszechstronne i opłacalne są hale magazynowe!

Realizacje woj. Świętokrzyskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
     
     

 

 

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 743 07 28

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.