producent hal namiotowych

O firmie

POLHAL jest dynamiczną, polską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu namiotów halowych, hal namiotowych o konstrukcji stalowej oraz aluminiowej. Nasze produkty wykorzystywane są szeroko w wielu gałęziach  przemysłu i rozrywki – produkujemy hale namiotowe idealnie sprawdzające się w roli magazynów, warsztatów, obiektów wystawowych, gastronomicznych lub sportowych.

POLHAL jest przedsiębiorstwem posiadającym ponad 10-letnie doświadczenie w branży – ogromna wiedza i praktyka przekładają się na wysoką jakość naszych produktów oraz usług. Elastycznie i precyzyjnie reagujemy na potrzeby rynku oferując namioty magazynowe i przemysłowe dopasowane do potrzeb oraz wymagań Klientów. Do produkcji wykorzystujemy materiały i komponenty najwyższej klasy – to pozwala tworzyć hale namiotowe charakteryzujące się wysoką trwałością, estetyką oraz odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Najlepszym poświadczeniem naszego profesjonalizmu są pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów – przez wiele lat działalności tworzyliśmy namioty przemysłowe i magazynowe dla licznych odbiorców instytucjonalnych i firm oraz namioty użytkowe dla odbiorców indywidualnych.

POLHAL działa terminowo i profesjonalnie – nasz zespół wykwalifikowanych projektantów oraz specjalistów każde zlecenie traktuje indywidualnie, dopasowując produkty do konkretnych potrzeb. Swoim Klientom oferujemy nie tylko profesjonalne namioty magazynowe, ale także fachową pomoc merytoryczną – doradzamy w zakresie wyboru idealnej powierzchni, gabarytów. Staramy się, aby każdy odbiorca był  w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Profesjonalna hala namiotowa, namiot warsztatowy lub imprezowy z POLHALU to inwestycja na lata – nasze produkty cenione są za jakość, funkcjonalność i trwałość. Jako producent możemy zaoferować najlepsze ceny i zagwarantować, że każdy detal zostanie dopracowany zgodnie z życzeniem Klienta.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!

Więcej o halach namiotowych POLHAL w województwach ŁÓDZKIM, WIELKOPOLSKIM, MAŁOPOLSKIM, LUBELSKIM, MAZOWIECKIM, DOLNOŚLĄSKIM.

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 859 30 83

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.