producent hal namiotowych

Namioty przemysłowe

Nie możesz sobie pozwolić na budowę obiektu produkcyjnego? Nie wiesz, gdzie prowadzić dalsze działania, bo powoli nie starcza Ci miejsca? Zastanów się nad halą produkcyjną, która może być idealnym rozwiązaniem twoich kłopotów.

Profesjonalne namioty magazynowe to bezpieczne rozwiązanie, na które możesz sobie pozwolić. Są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a cała konstrukcja to specjalnie zaprojektowany stelaż. Dzięki temu zarówno Twoje towary i półprodukty, jak i maszyny oraz cała hala magazynowa są zabezpieczone przez czynnikami atmosferycznymi czy kradzieżą. Atestowany materiał zapewnia bezpieczeństwo, a w zależności od Twoich potrzeb namiot może być ocieplany oraz indywidualnie zaprojektowany, by jak najlepiej spełniał wszystkie Twoje wymagania.

Co da Ci profesjonalne namioty przemysłowe?

Namioty produkcyjne są skonstruowane w ten sposób, by ochraniać przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym przed wiatrem, deszczem czy śniegiem. Bez większych problemów można ją zamienić w funkcjonalny warsztat samochodowy, blacharnię czy zakład sortowania odpadów. Obiekty te można wykorzystywać o każdej porze roku, nie martwiąc się o to, że nie zniosą trudnych warunków pogodowych – niskich i wysokich temperatur.

Proponowane przez nas namioty przemysłowe przydadzą się nawet wtedy, gdy do zagospodarowanie jest naprawdę niewielka przestrzeń. Jeśli zostaną wykonane na zamówienie, zajmą dokładnie tyle miejsca, ile zażyczy sobie klient. Nie wymagają też oczywiście skomplikowanego montażu, dzięki czemu ich postawienie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Każdy namiot przemysłowy musi być oczywiście odpowiednio zabezpieczony, by jego konstrukcja nie uległa uszkodzeniu w trakcie użytkowania. W zależności od potrzeb, do wykonania jego okrycia, można wykorzystywać materiał ognioodporny, co pozwoli na pracę z substancjami łatwopalnymi.

Zastanawiasz się nad kupnem namiotu przemysłowego? Zgłoś się do nas! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, optymalne dla przestrzeni, którą dysponujesz.

Sprawdź szczegóły techniczne

namiotu przemysłowego.

Skonfiguruj Swój

namiot przemysłowy

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.