producent hal namiotowych

Namioty magazynowe

Niestety, nie każdego stać na własny magazyn, w którym mógłby trzymać swoje sprzęty lub pojazdy. Niektóre firmy też bardzo często zabiegają o powierzchnię magazynową, jednak wyjątkowo trudno jest im ją wygospodarować. My przychodzimy z pomocą, oferując Ci profesjonalne hale magazynowe!

Czym charakteryzuje się namiot magazynowy?

Oferowane przez nas namioty magazynowe odznaczają się parametrami bardzo zbliżonymi do hal stalowych. Składają się one ze stalowej konstrukcji, na której rozciągnięty zostaje odpowiedni materiał, najczęściej o charakterze atestowanej plandeki. Ściany wewnątrz namiotu przygotowuje się zazwyczaj z plandeki bądź odpowiednio przyszykowanej blachy trapezowej.

W zależności od potrzeb klienta, namiot magazynowy może być odpowiednio ocieplony bądź pozbawiony ocieplenia. W pierwszym może on posiadać ściany z płyty wielowarstwowej, stanowiącej doskonałą warstwę izolacyjną.

Jak można go wykorzystać?

Warto wiedzieć, że by postawić namiot magazynowy nie trzeba posiadać żadnego pozwolenia. Za jego wyborem przemawiają też ogólne koszty eksploatacji oraz samego zakupu. Warto się na niego zdecydować zwłaszcza wtedy, gdy zaczyna brakować miejsca na przechowywanie towaru. Jeśli zajdzie taka potrzeba, halę magazynową można z powodzeniem wykorzystać jako zadaszenie parkingu.

Potrzebujesz namiotu magazynowego? Nie zwlekaj! My gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług, wytrzymałą konstrukcję obiektu i atrakcyjne ceny.

Sprawdź szczegóły techniczne

namiotu magazynowego

Skonfiguruj Swój

namiot magazynowy

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.