producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Warszawa - Mazowieckie

Ponad dziesięć lat doświadczenia, stale i dynamicznie rozwijana oferta produktowo-usługowa, dziesiątki zadowolonych klientów – to wizytówka POLHAL – firmy produkującej hale namiotowe, magazynowe i przemysłowe.

Jesteśmy obecni na wielu rynkach lokalnych, w tym m.in. na mazowieckim. Warszawa i okolice to dla naszej firmy, podobnie jak dla wielu innych – miejsce szczególne. Liczba inwestycji przekłada się tu na szczególną różnorodność oferty.

Taką też proponujemy, zarówno inwestorom firmowym, instytucjonalnym, jak i indywidualnym. Proponujemy hale namiotowe optymalnie dostosowane do celów przemysłowych, handlowych, czy wystawienniczych. Nasze obiekty sprawdzają się również w gastronomii i obsłudze imprez sportowych.

Gdzie najlepiej rozpocząć nową inwestycję? Odpowiedź jest prosta: Warszawa i okolice to doskonała lokalizacja. Stolica jest miejscem, w którym dynamicznie rozwija się wiele firm - zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Problemem może być jedynie koszt wynajmu powierzchni magazynowych. Z pomogą przychodzą wówczas nasze hale magazynowe. To atrakcyjny cenowo, a jednocześnie bezpieczny sposób przechowywania sprzętu, maszyn i towaru oraz rozwiązanie, które pozwoli na szybkie i efektywne rozpoczęcie produkcji.

Oferta POLHAL wyróżnia się kompleksowością i co za tym idzie również atrakcyjnymi cenami.

Jesteśmy w stanie je zaproponować dzięki obsłudze każdego zamówienia od fazy doradztwa, projektu, poprzez jego realizację.

Profesjonalny zespół projektantów, techników i innych specjalistów, doświadczenie, innowacyjność i stosowanie najwyższej jakości materiałów to nasza „recepta” na sukces rynkowy, czyli zadowolenie klientów.

Każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualnie, dzięki czemu zyskuje nie tylko Klient, ale również my – zdobywając doświadczenie przy realizacji zróżnicowanych projektów.

Jakość, funkcjonalność i trwałość – poparte bogatym portfolio, które nadal intensywnie poszerzamy – to propozycja POLHAL dla wszystkich podmiotów.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię doradztwo, projekt, produkcja, czy wykonawstwo całościowe – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Realizacje woj. Mazowieckie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Warszawa 10.0m x 20.0m x 4.5m Materiał PVC (plandeka)
Halinów 10.0m x 20.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
Magdalenka 5.0m x 5.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Różan 10.0m x 25.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Radom 15.0m x 30.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Mińsk Mazowiecki 5.0m x 10.0m x 2.2m Materiał PVC (plandeka)

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.