producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Kraków - Małopolskie

Jesteśmy krajowym producentem obiektów typu hale namiotowe. Kraków i województwo małopolskie to jedne z najważniejszych miejsc na „mapie” naszej działalności. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnym oczekiwaniom naszych klientów.

Dostosowujemy najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały do każdego zamówienia. Realizujemy projekty zarówno dla klientów firmowych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Jeśli szukasz nowej lokalizacji dla rozwoju Twojej firmy, Kraków będzie najlepszym wyborem. To miasto o wieloletniej tradycji, a jednocześnie dużej otwartości na nowe inwestycje. Wszystko to sprawia, że wiele firm stawia na Kraków i tu właśnie lokuje swoje siedziby lub magazyny. Jeśli chcesz do nich dołączyć, wybierz hale magazynowe. To alternatywa dla kosztownej budowy magazynów i szybki sposób na zagospodarowanie przestrzeni. Nasze hale magazynowe możesz wykorzystać również jako element wystawienniczy.

POLHAL to ponad dziesięć lat doświadczenia na rynku krajowym. W tym czasie udało się nam zbudować silną pozycję w branży. Dzięki aktywnemu podejściu do działalności możemy zaproponować najnowocześniejsze i jednocześnie sprawdzone, solidne rozwiązania, niezależnie od charakteru zamówień.

Oferujemy kompleksowe usługi. POLHAL jest producentem hal namiotowych. Proponujemy również projektowanie i realizację wszelkich prac instalacyjnych.

Nasze hale namiotowe z powodzeniem „obsługują” zarówno branżę przemysłową, handlową, jak i wystawienniczą. Coraz większym powodzeniem cieszą się również hale sportowe.

Wykonujemy hale o konstrukcji stalowej oraz hale bazujące na konstrukcji aluminiowej.

Nasze hale charakteryzują się zaawansowaną funkcjonalnością, trwałością i odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Stawiamy nie tylko na jakość techniczną, ale również estetyczną projektowanych i produkowanych obiektów.

Jeśli nie jesteś pewien jakiej hali potrzebujesz i jaka okaże się optymalna do realizowania Twoich celów biznesowych – proponujemy profesjonalne doradztwo.

Realizacje woj. Małopolskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Porębce 6.0m x 10.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Niepołomice 10.0m x 10.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Łużna 6.0m x 10.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Kraków 9.0m x 10.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Kraków 10.0m x 10.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Tarnów 8.0m x 10.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Kraków 6.0m x 10.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Nowy Sącz 5.0m x 15.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.