producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Województwo Lubuskie

Województwo lubuskie to miejsce, w którym działa spora, i wciąż rosnąca, liczba przedsiębiorstw, prowadzących współpracę z naszymi zagranicznymi sąsiadami. Aby Twoja firma mogła jednak skutecznie utrzymać się na rynku, konieczne są odpowiednie przestrzenie, przeznaczone do produkcji lub magazynowania towaru. Pomóc w tym mogą hale namiotowe, których produkcją i stawianiem zajmujemy się już od ponad dziesięciu lat. Świadczymy kompleksowe usługi na terenie całego kraju, zaś każdego miesiąca liczba naszych zadowolonych klientów rośnie.

Zalety hal namiotowych

Dlaczego warto rozważyć wybór hali namiotowej zamiast budowania tradycyjnych magazynów tudzież hal produkcyjnych? Przede wszystkim, jest to inwestycja znacznie mniej kosztowna – rozwiązanie oparte na wysokiej klasy namiocie wyniesie nas nawet cztery razy mniej, niż zwykły budynek. W produkcji naszych hal magazynowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały, aby zapewnić trwałość konstrukcji. Hala namiotowa, dzięki swojej budowie, jest odporna na wilgoć oraz osadzanie się na niej grubych warstw śniegu podczas mocniejszych uderzeń zimy. Odpowiednio użytkowana, może nam służyć nawet przez dziesięć lat.

Kolejną zaletą hal namiotowych jest ich przenośność – w przypadku, gdy chcemy przenieść magazyn lub halę produkcyjną w inne miejsce, namiot można bez problemu złożyć i zapakować do ciężarówki. Rozwiązanie namiotowe to jednak nie tylko magazyny czy hale produkcyjne. Odpowiednio dostosowana, hala może nam posłużyć jako myjnia, sortownia, garaż, a nawet centrum logistyczne. Nasi eksperci chętnie pomogą w przygotowaniu hali jeszcze w fazie montażowej, aby możliwe było korzystanie z niej w taki sposób, w jaki tylko wymaga klient.

Wysoka jakość, przystępna cena

Firma POLHAL już od ponad dziesięciu lat produkuje, instaluje i doradza, współpracując z klientami biznesowymi i prywatnymi z całej Polski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa lubuskiego do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych. Gwarantujemy przystępne ceny i wysoką jakość świadczonych usług. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak opłacalnym rozwiązaniem są namioty!

Realizację woj. Lubuskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Międzyrzec 12.0m x 15.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
     

 

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 743 07 28

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.