producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Lublin - Lubelskie

Prowadzisz działalność wystawienniczą, jesteś aktywny w różnych gałęziach przemysłu, działasz w handlu albo gastronomii, potrzebujesz nowoczesnych, ekonomicznych i jednocześnie trwałych obiektów zadaszonych? Warto postawić na hale namiotowe. POLHAL od ponad dziesięciu lat oferuje usługi w zakresie projektowania, produkcji i instalacji namiotów halowych różnego typu. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju – obsługujemy m.in. Lublin i inne miejscowości województwa lubelskiego.

Najwyższa jakość usług

Nasze hale namiotowe charakteryzują się dużą odpornością (również na niekorzystne warunki pogodowe) jakością i estetyką. Jako producent zwracamy uwagę na wszystkie detale, od których w dużym stopniu zależy gwarantowany przez nas najwyższy standard końcowego produktu.

Nasze hale namiotowe są gwarancją najwyższej jakości na terenie Lublina. Wykorzystując nabywane latami doświadczenie oraz najlepsze materiały, dajemy z siebie wszystko, aby każda hala spełniła oczekiwania klienta. Nasi specjaliści pomogą Ci zaprojektować zamówioną halę tak, aby mogła ona pełnić szeroką gamę funkcji – od magazynu po garaż. Namioty są wytrzymałe, zdolne do przetrwania nawet najgorszej pogody. Odpowiednio zadbane, mogą służyć nam przez wiele lat, co stanowi dodatkową oszczędność.

Dzięki takiemu podejściu udało się nam zrealizować wiele projektów na terenie całego kraju. To najlepsza rekomendacja, dzięki której aktywnie pozyskujemy kolejnych klientów. Wykonujemy projekty i oddajemy gotowe obiekty spełniające oczekiwania różnych grup inwestorów: instytucjonalnych, firmowych oraz indywidualnych.

Oszczędność i praktyczność

Lublin i okolice to tereny bardzo cenione przez inwestorów. Wiele firm decyduje się na swoją siedzibę właśnie w tym miejscu, a dynamiczny rozwój oraz innowacyjność sprawiają, że to doskonała lokalizacja również dla Twojej firmy. Nasze hale magazynowe są świetną alternatywą dla wynajmu drogich magazynów. Dzięki nim zyskujesz przestrzeń do magazynowania sprzętu lub produktów, a także warunki do rozpoczęcia produkcji. Nie czekaj z inwestycjami - postaw na nasze hale magazynowe i zadbaj o dynamiczny rozwój Twojej firmy. Hale namiotowe są niemal cztery razy tańsze, niż tradycyjne magazyny. Możemy też postawić je na różnych typach podłoża. A kiedy nadejdzie konieczność przeniesienia magazynu/hali produkcyjnej w inne miejsce, namiot możesz po prostu złożyć i zawieźć w nowe miejsce, gdzie hala stanie ponownie. Dzięki temu rozwiązaniu, namioty są też idealnym sposobem na promocję naszego przedsiębiorstwa oraz sprzedaż produktów w terenie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do skorzystania z naszych hal namiotowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty gotowe (m.in. hale namiotowe o konstrukcji stalowej i aluminiowej) jak i bogaty pakiet usług. POLHAL to zespół specjalistów z różnych dziedzin – m.in. projektantów i techników.

Pozwala nam to prowadzić profesjonalną działalność doradczą. Traktujemy każdy projekt indywidualnie, dzięki temu zyskujecie Państwo pewność optymalnego dostosowania najnowszych technologii i materiałów do warunków Waszego zamówienia.

Realizacje woj. Lubelskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Lublin 13.0m x 19.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Lublin 6.0m x 20.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Lublin 10.0m x 15.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
Motycz 10.0m x 15.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Lublin 10.0m x 15.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Ćmiółw 10.0m x 15.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Lublin 12.0m x 50.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Motycz 10.0m x 10.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Opole Lub. 10.0m x 10.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Opole Lub. 10.0m x 10.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Opole Lub. 10.0m x 10.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Lublin 9.0m x 15.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Bełżyce 7.0m x 8.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Chełm 4.5m x 15.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Ryki 10.0m x 15.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Świdnik 10.0m x 30.0m x 3m Materiał PVC (plandeka)
     

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 859 30 83

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.