producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Łódź - Łódzkie

Od ponad dekady jesteśmy aktywnym uczestnikiem rynku producentów obiektów halowych i namiotowych – hale namiotowe produkcji POLHAL charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i atrakcyjną estetyką. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski – obsługujemy m.in. Łódź i inne miejscowości na terenie województwa łódzkiego.

Oferujemy rozwiązania dla klientów instytucjonalnych, firmowych i indywidualnych.

Nasza oferta

Łódź to miasto przemysłowe, zaś każda firma prowadząca w nim swoją działalność potrzebuje hal magazynowych. Rozwiązanie oparte na namiotach pozwoli nam pogodzić oszczędność z efektywnością. Nie musisz martwić się o wysokie koszty budownictwa – hale namiotowe kosztują nawet cztery razy mniej, niż tradycyjne magazyny. W zależności od naszych potrzeb, odpowiednio dostosowana hala może nam posłużyć do produkcji, składowania towaru, a nawet pełnić funkcję myjni lub sortowni. Nasi specjaliści bardzo chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z tą kwestią i pomogą zaprojektować namiot, pełniący wszystkie pożądane funkcje.

Odpowiednio eksploatowane, hale namiotowe są w stanie służyć nam nawet przez dziesięć lat. W przypadku konieczności przeniesienia obiektu, namiot można złożyć i przetransportować do innej lokalizacji. Do produkcji naszych hal wykorzystujemy tylko i wyłącznie najskuteczniejsze rozwiązania, dzięki którym niestraszne są im trudne warunki pogodowe i klimatyczne.

Produkujemy hale namiotowe o konstrukcji stalowej i aluminiowej. Stosujemy nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały – w związku z tym jesteśmy w stanie zrealizować różnego rodzaju inwestycje.

W katalogu sfinalizowanych projektów znajdziecie Państwo m.in. hale namiotowe sprawdzające się w roli profesjonalnych warsztatów, magazynów, obiektów sportowych, gastronomicznych czy wystawowych.

Proponujemy rozwiązania kompleksowe – można nam zlecić zarówno wykonanie samego projektu, jak również jego realizację – czyli produkcję i instalację w miejscu docelowym.

Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem.

Renoma i doświadczenie

Naszym sukcesem, dzięki któremu POLHAL może dynamicznie się rozwijać i skutecznie rozbudowywać portfolio zrealizowanych inwestycji, jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, nad czym wytrwale pracujemy już od ponad dziesięciu lat. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do skorzystania z naszych hal namiotowych.

Osiągnięcie odpowiednich wyników biznesowych nie byłoby możliwe bez połączenia kluczowych aspektów naszej działalności – proponujemy naszym klientom sprawdzone, ale również innowacyjne rozwiązania techniczne, najlepszej jakości materiały i to, co najważniejsze – wiedzę i duże doświadczenie zespołu profesjonalistów, tworzących markę POLHAL.

Realizacje woj. Łódzkie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Tomaszów Maz. 9.0m x 23.5m x 4.20m Materiał PVC (plandeka)
Tomaszów Maz. 6.6m x 17.5m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Łódź 10.0m x 15.0m x 3.5m Materiał PVC (plandeka)
Bolesławiec 6.0m x 15.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Sędziejowice 8.0m x 20.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Łódź 6.5m x 15.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 743 07 28

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.