producent hal namiotowych

Hale namiotowe

Potrzebujesz szybko zadaszyć teren i potrzebujesz funkcjonalnego rozwiązania? Nie masz miejsca na praktyczny magazyn, który uchroni maszyny i towary przez zgubnym działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych? Dobrze trafiłeś. My pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Czym jest hala namiotowa?

Mianem hali określa się parterowy obiekt, posiadający jedną lub więcej naw. Aby przygotować profesjonalny namiot halowy, niezbędny okazuje się szczegółowy projekt. W jego skład powinny wchodzić elementy, takie jak: obliczenia statystyczno-wytrzymałościowe, opis techniczny oraz sam schemat rysunkowy projektu. Tylko tak profesjonalne przygotowanie umożliwi zbudowanie doskonałej konstrukcji, która spełni wszystkie wymogi klienta.

Namioty halowe charakteryzują się lekkością i wytrzymałością. Do głównych elementów tych obiektów zalicza się przede wszystkim części, które przenoszą obciążenie całości konstrukcji. To przede wszystkim od nich zależy jakość konstrukcji i całej hali namiotowej.

Przeznaczenie namiotów halowych

Namiot halowy, wykonany przez naszą firmę, może mieć różnorodne przeznaczenie. Z jednej strony może posłużyć za magazyn, w którym właściciel będzie mógł składować dowolne rzeczy, z drugiej natomiast może mieć przeznaczenie przemysłowe i stanowić doskonałe miejsce produkcji. Namioty halowe wykorzystuje się bardzo często jako obiekty tymczasowe, ponieważ bardzo łatwo jest je złożyć, przewieźć i rozłożyć ponownie w nowym miejscu. Z tego powodu niezwykle często używane są przy różnego rodzaju imprezach. Oczywiście, obiekty te mogą też być wykorzystywane długofalowo. Wówczas okazują się na przykład odpowiednio zaaranżowanymi myjniami samochodowymi czy obiektami działalności przemysłowej.

Niezależnie od tego, czy szukasz bezpiecznego sposobu przechowywania sprzętu, maszyn czy produktów, czy przenośnej i wygodnej konstrukcji na imprezy, nasza hala magazynowa to najlepsze rozwiązanie. Jako renomowany producent dostarczamy naszym klientom duże hale namiotowe. Mogą być one wykorzystywane jako hale produkcyjne, co znacząco zmniejsza koszty produkcji. Z kolei hale stanowiące tymczasowe zabezpieczenie w czasie wyjazdu pomogą w promocji firmy. Dzięki nim możesz bez problemu zorganizować stanowisko promocyjne oraz miejsce do przechowywania. Jeśli chodzi o cennik, nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach. Cena ustalana jest w zależności od konfiguracji hali. W naszej ofercie znajduje się nie tylko produkcja, ale również profesjonalny montaż i doradztwo, dlatego kompleksowe usługi naszej firmy to najlepszy wybór. Zaufało nam już wiele firm oraz klientów indywidualnych; dołącz do nich, by zyskać profesjonalne zabezpieczenie dla produktów i maszyn Twojej firmy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź szczegóły techniczne

hali namiotowej

Skonfiguruj Swoją

hale namiotową

 

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.