producent hal namiotowych

Hale namiotowe - Wrocław - Dolnośląskie

POLHAL od ponad dziesięciu lat działa na rynku producentów hal i namiotów halowych. Z powodzeniem zdobywamy rynki regionalne. Oferujemy nie tylko produkcję, ale również profesjonalne doradztwo i projektowanie różnych obiektów typu hale namiotowe.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do klientów z województwa dolnośląskiego. Wrocław jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich metropolii – zauważamy rosnące zainteresowanie naszymi usługami ze strony klientów z Dolnego Śląska – zarówno firmowych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Dzięki sporemu doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu, doświadczonemu zespołowi fachowców i najwyższej jakości stosowanych technologii i materiałów jesteśmy w stanie sprostać wszelkiego rodzaju zamówieniom.

Wykonujemy projekty i produkujemy m.in. hale namiotowe o konstrukcji stalowej i aluminiowej – dostosowując detale do warunków każdego zamówienia.

Hale namiotowe są obecnie szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, ale nie tylko. Wystarczy, że wspomnimy o halach i namiotach wystawienniczych, gastronomicznych, czy sportowych.

Wrocław i okolice to doskonała lokalizacja zarówno dla powstających, jak i rozwijających się firm. Jeśli interesuje Cię możliwość wygodnego i jednocześnie atrakcyjnego cenowo przechowywania materiałów czy maszyn, nasze hale magazynowe będą najlepszym rozwiązaniem. Produkujemy innowacyjne hale umożliwiające magazynowanie i przechowywanie, a dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie umożliwiamy dopasowanie naszych produktów do wymagań klientów. Wszystko to sprawia, że hale magazynowe naszej produkcji są najchętniej wybierane.

Oferujemy kompleksowe usługi i rozbudowany katalog produktów. Stawiamy na jakość wykonania i trwałość efektu końcowego, dzięki czemu zdobywamy zaufanie kolejnych klientów.

Jeśli chcesz do nich dołączyć – skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania w celu realizacji Twojego zamówienia, zgodnie z wszystkimi wytycznymi i oczekiwaniami.

Doradzamy. Projektujemy. Produkujemy. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe.

Realizacje woj. Dolnośląskie

Miasto
Wymiary
szrokość x długość x wysokość ściany
Poszycie
Wrocław 10.0m x 15.0m x 2.5m Materiał PVC (plandeka)
Wrocław 10.0m x 15.0m x 3.0m Materiał PVC (plandeka)
Psary 8.50m x 40.0m x 3.7m Materiał PVC (plandeka)/Blacha
Jawor 20.0m x 300.0m x 4.0m Materiał PVC (plandeka)
Brzeg Dolny 8.0m x 12.0m x 2.7m Materiał PVC (plandeka)

Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe Tel:  +48 693 751 236
namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 503 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.