producent hal namiotowych

Aktualności

Zabezpieczenie Przeciwskropleniowe01.08.2017

Kiedy potrzebne jest zabezpieczenie przeciwskropleniowe?

Zabezpieczenie paraizolacyjne można również zamontować w hali namiotowej – to szczególnie ważne, jeżeli taka konstrukcja służy jako miejsce, w którym przebywają ludzie lub zwierzęta oraz w przypadku namiotów wykorzystywanych do zadań, które wiążą się z podwyższoną wilgotnością powietrza. Duże ilości pary wodnej powstają na przykład w namiotach stosowanych do celów gastronomicznych lub w halach targowych czy ekspozycyjnych, gdzie przebywa spora liczba osób. W warunkach, gdy temperatura wewnątrz namiotu jest wyższa od temperatury zewnętrznej, para wodna łatwo kondensuje na wychłodzonych ścianach i skrapla się, co jest zjawiskiem niepożądanym. Dlatego właśnie warto zainstalować w takich miejscach dodatkową warstwę paraizolacyjną, która pozwoli uniknąć podobnych problemów.

Jak wygląda zabezpieczenie przeciwskropleniowe w namiotach i halach namiotowych?

Hale Namiotowe firmy POLHAL mogą zostać opcjonalnie wyposażone w profesjonalne zabezpieczenie paraizolacyjne (membrana przeciwskropleniowa) – realizacja takiego zadanie polega na montażu dodatkowej, wewnętrznej warstwy materiału PVC, który zabezpiecza wnętrze hali namiotowej przed skraplaniem się pary wodnej i kapaniem wody wewnątrz namiotu. Do tego celu wykorzystywana jest dodatkowa wewnętrzna powłoka PCV, dzięki wykorzystaniu materiału o wysokiej jakości i odpowiednio dopasowanych parametrach, problem z kondensacją pary wodnej przestaje istnieć. Oczywiście sama  membrana przeciwskropleniaowa  to za mało – potrzebny jest jeszcze fachowy montaż. Specjaliści firmy POLHAL mają ogromne doświadczenie w dziedzinie konstruowania namiotów i do mistrzostwa opanowali tą sztukę. W przypadku powłoki przeciw skropleniowej  ważne jest zachowanie ciągłości materiału, odpowiednie napięcie oraz pełna szczelność połączeń, które są gwarancją skuteczności izolacji.

Dodatkowa membrana przeciwskroleniowa pozwala zachować idealne warunki wewnątrz hal namiotowych, niezależnie od ich funkcji i zastosowania. To idealne rozwiązanie dla namiotów używanych w warunkach zimowych, obiektów służących jako schronienie dla koni, namiotów gastronomicznych, punktów wystawowych i targowych oraz przewoźnych stołówek.


Hala murowana czy namiotowa?16.12.2016

Stworzenie przestrzeni magazynowej lub usługowej zwykle wiąże się z poważną decyzją, dotyczącą wyboru optymalnego rozwiązania. Murowane hale wydają się być w takim przypadku alternatywą o bardzo wysokiej trwałości, ale wadą takiej inwestycji są z pewnością ogromne koszty budowy oraz utrzymania podobnego obiektu. Czy warto w takim wypadku zainteresować się postawieniem nowoczesnej hali namiotowej?

Jakie zalety ma hala namiotowa?

Profesjonalny producent hal namiotowych – firma POLHAL – jako jeden z najważniejszych atutów takiego rozwiązania wymienia stosunkowo niski koszt całej inwestycji. Hale namiotowe pod względem wykonania, jakości użytych materiałów i technologii w pełni dostosowane są do wymagań oraz potrzeb odbiorców i mogą pod tym względem w pełni konkurować z tradycyjnymi obiektami murowanymi. Namioty magazynowe mają jednak jeszcze jeden atut – mobilność i łatwość montażu. Namioty halowe są zatem alternatywą, która w wielu przypadkach może być doskonałym sposobem na oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Czy namiot halowy spełni oczekiwania każdego odbiorcy?

Namioty przemysłowe wykorzystywane są obecnie w wielu przedsiębiorstwach i firmach z różnych branż i gałęzi gospodarki. Nowoczesne rozwiązania stosowane w produkcji tego typu konstrukcji pozwalają na stworzenie projektu, który będzie idealnie dopasowany do warunków oraz zastosowań, jakie spełniać musi konkretny namiot halowy.Wrocław, Warszawa czy Lublin różnią się od siebie nie tylko liczbą mieszkańców czy powierzchnią – w każdym rejonie Polski mamy do czynienia z innym przebiegiem zim czy roczną sumą opadów, które również muszą być brane pod uwagę w projektowaniu nowoczesnych obiektów namiotowych. Dlatego też warto korzystać z usług doświadczonych i profesjonalnych firm realizujących takie inwestycje. Firma POLHAL posiada wszelkie niezbędne uprawnienia oraz pochwalić może się bogatym doświadczeniem i kompleksowym podejściem do każdego zamówienia. Namioty przemysłowe firmy POLHAL mogą być także wyposażone w szeroki wachlarz elementów specjalnych – klimatyzację, ogrzewanie, podłogę, oświetlenie, dodatkowe wejścia, metalową lub drewnianą stolarkę okienną czy podwieszany sufit. Dzięki temu mogą pełnić wiele konkretnych funkcji i być używane jako namioty magazynowe, gastronomiczne, usługowe lub obiekty wystawowe. Ważnym aspektem jest również estetyka wykonania, którą muszą charakteryzować się hale namiotowe. Łódź, Poznań czy inne wielkie metropolie to miejsca, gdzie silna konkurencja wymusza stawianie na najwyższe standardy – pięknie wykonany namiot halowy może być jednym z atutów każdego przedsiębiorstwa.

Namioty magazynowe – trwałość, estetyka i funkcjonalność

Klienci zastanawiający się nad inwestycją w namiot magazynowy czasami mają pewne wątpliwości dotyczące trwałości takiego rozwiązania. Przy nowoczesnych technologiach stosowanych przez POLHAL, nie ma obaw o bezpieczeństwo użytkowania czy wytrzymałość hal namiotowych. Do produkcji stosowane są jedynie certyfikowane, całkowicie niepalne surowce o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni UV, przebarwienia czy inne zagrożenia zewnętrzne. Każdy projekt realizowany jest indywidualnie i dopasowywany do potrzeb odbiorcy – klienci firmy mogą liczyć na kompleksową pomoc i doradztwo, zarówno pod względem dopuszczalnego obciążenia, gabarytów, jak i wyposażenia dodatkowego, w które warto wyposażyć hale namiotowe.Lublinmoże znacząco różnić się np. od Krakowa ilością opadów śniegu i również takie detale producent bierze pod uwagę proponując konkretne rozwiązania – klient otrzymuje kosztorysy uwzględniające konkretne parametry wraz z pełnym pouczeniem dotyczącym użytkowania i eksploatacji konkretnych hal. W ofercie znajdują się również bramy otwierane ręcznie i elektrycznie – odbiorca ma zatem możliwość w pełni indywidualnego dopasowania wyposażenia do swoich potrzeb. Czy są jeszcze jakieś profity, które mogą dać profesjonalne hale namiotowe?Warszawa i inne większe aglomeracje posiadają stosunkowo wysokie stawki podatku od nieruchomości – mobilny namiot może być sposobem na ograniczenie tego typu wydatków.

Namiot przemysłowy – idealna alternatywa dla hal murowanych?

Solidność murowanej hali magazynowej to z pewnością duży atut – niemniej jednak profesjonalny namiot halowy ma wiele zalet, które kreatywni przedsiębiorcy będą potrafili wykorzystać do dynamicznego rozwoju swojego biznesu. POLHAL od ponad 10 lat dostarcza swoje produkty klientom ceniącym trwałość, estetykę, atrakcyjne ceny i fachową pomoc. Oszczędność kosztów budowy i utrzymania oraz ogromna uniwersalność tych rozwiązań może stanowić ogromny potencjał dla każdej firmy.


Adres

hala namiotowa POLHAL Konrad Szymoniuk
Wola Przybysławska 135
21-080 Garbów
woj. Lubelskie, Polska
namiot halowy

 

 

Hale Namiotowe - sprzedaż, doradztwo

Konrad Szymoniuk

hale namiotowe

Tel: +48 81 859 30 83

Tel: +48 506 238 978

namioty magazynowe E-mail:
 

Plandeki - produkcja naprawa

Tadeusz Szymoniuk

namioty halowe Tel:  +48 502 477 729
hale namiotowe kontakt

 

Copyright © POLHAL. All rigths reserved.